BİZ KİMİZ?

Farkınızı, bırakın biz anlatalım diye yola çıktık!

CNF Grup; iletişim dinamiklerine hakim ekibi ve başarılı zaman yönetimiyle, markalara değer katan iletişim çözümleri sunar. Çözüm ürettiğimiz markalara değer katmak ve tüm zamanların iletişim tasarımı perspektifine yön vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ederken; sektörünün öncüsü birçok kurum ve kuruluş için çözüm odaklı iletişim stratejileri geliştirerek, reklam ajansı hizmetlerinin tamamını karşılamaktadır.

Temel prensibimiz sektörün global çalışma ağına ayak uydurması, bunun için kurumlara ve kişilere özgün çözümler üretmek, eğitim ve gelişimlerine katkı sağlamak, firmalara muhtelif konularda danışmanlıklar gerçekleştirmek üzere yapılanmıştır.
BİZE ULAŞIN

NELER YAPARIZ?

Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik, Katalog, İlan Reklamları, Web Tasarım, Medya Planlama, Prodüksiyon, Video Kurgu ve Montaj...

Web Site Yazılım, E-Ticaret (B2B, B2C, C2C), CRM, Bayi ve Servis Yönetim, Stok-Sipariş Uygulamaları ve Özel Yazılım Çözümleri, Google Adwords, SEO İşlemleri, Marka Konumlandırma, Sosyal Medya Takip ve Analiz, Blok ve İçerik Üretimi, E-posta ile Pazarlama İletişimi..

Anahtar Teslim Fuar/Stand Projeleri, Maxima-Ahşap-Modüler Standlar, Örümcek Stand, Roll Up Banner, Açık ve Kapalı Alan Sergileme Üniteleri, Muhtelif İş Kıyafetleri, Sektörel Tekstil Ürünleri, Promosyon Ürünleri, Kurumsal Ürünler..

gibi bir çok hizmeti tek bir çatı altında topluyoruz.

FELSEFE-
MİZ!

Her kurum ve kuruluşun temel amacı kazanmak, büyümek ve daha çok kazanmaktır. Büyüdükçe misyonlar ve amaçlar da büyür, paylaşmayı bilenler sorumluluklar üstlenir ve yaşama değer katmaya çalışırlar. Bir ağaç dikmek, çevre kirliliğine önlemler almak ya da sosyal sorumluluk projelerinde yer almak.. Bizim temel değerimiz kazandırırken kazanmak ve büyütürken büyümek olmuştur. Globalleşen çevremizde hedef kitlelere ulaşmaktan çok, duyan-gören ve algılayan tüm canlılara ulaşmayı hedefledik ve ürettiklerimizle hem müşterilerimize hem de hayata değer katmayı temel prensibimiz haline getirdik. Bunun için sorumluklar üstlenip bu sorumluklarımızı paylaşarak bir çok müşterimizle birlikte yaşama değer katmaya devam ediyor, bazen ürettiğimiz ürünlerin karşılığında bir fidan dikiyoruz ya da atıklarımızı azaltmanın yollarını arıyoruz..

Kreatif üretim ve farklı bakış açımız ile değer birliği oluşturuyoruz. Haliyle basit ya da küçük işlerimiz asla olmadı (her yeni iş çözülmesi gereken büyük bir problem olmalı), ucuzla işimiz yok yani. İşinin kıymetini ve değerini bilenlerle çalışmak bizi biz yapan esas olmuştur.

İşimiz hayal kurmak! Hayal kurmak, gördüklerini türetmekten açığa çıkan gündüz rüyalarıdır. Bizim uzmanlık alanımız da bu rüyalara can vermek. Bunun için biz de doğadan ilham alıyoruz ve algıladığımız evrenin kendimizce yansımalarını türetiyoruz. Logomuzda sakladığımız pek de farkedilmeyen küçük bir lotus çiçeği var, bilindik çiçek mantığına meydan okuyan lotus “sonsuz yaşamın simgesi” olarak geçer bir çok mitte. Diğer çiçeklere göre farklı bir yaşam döngüsü vardır, bataklıklarda ve çamurun içinde yetişmesine rağmen çevresindeki kirden hiç etkilenmez. Doğa bize tek taraflı ve sıradan bir gerçeklik göstermenin de ötesinde, yeşermeye müsait olan her bir köşede, bu dünyada yaşamanın ne demek olduğunu görüp, anlayabileceğimiz bir ders vermektedir. Biz de doğan her günden ve açan kırmızı mistik bir lotus çiçeğinden ilham alarak yaşama renk ve değer katmaya çalışıyoruz. Hayata dair heyecan verici bir metafora dönüşen bu yolculuğumuzda bizim gibi düşünenlerle birlikte olmayı umuyoruz. Canan ÜNALMIŞ Genel Müdür